11. 3. 2011
Odpiram novo rubriko v blogu, kjer bom odgovarjala na stilska vprašanja in dileme bralk, ki jih prejmem na mail. Kot prvo sem izbrala bralko Teo. Draga Tina,spremljam tvoj blog in se prav razveselim vsakega novega vnosa. Všeč mi je, ker ponujaš res uporabne nasvete.
2. 3. 2011
Pred časom sem brala zelo zanimiv članek v eni izmed britanskih ‘glossy’ revij, mislim da je bila Elle ali Vogue. Prispevek je opozoril na bistveno razliko v stališču, ki ga Evropejke (k njim štejemo tudi Otočanke) in Američanke zavzemamo glede hlačnih nogavic.