1. 8. 2016
Hej Tina, lahko en zapis o dolgih poletnih oblekah in krilih? Sploh za bolj male ženske? Meni je vse predolgo, sploh obleke! Visoka sem 163 cm. Hvala in lp, Bernarda Živjo Bernarda! 163 cm višine sploh ni malo ;).
26. 7. 2016
Tokrat en oblačilni video za vse, ki spremljate moje delo in Odglavedopet. Lotila sem se osnov nošenja vzorcev in enostavnega kombiniranja vzorcev. Ne veste, kako bi z vzorci sploh začeli, ker se jih od nekdaj kar nekako bojite? Potem le kliknite na spodnjo povezavo in si oglejte video :).